Skip to main content

Net Control - Schooling better

הופכים בקלות כל כיתת מחשבים לכיתת חכמה

לחינוך Corel  אופיס 365 לחינוך  אדובי למוסדות חינוך  עמוד יצירת קשר  אודותינו  הזמנת רישיונות זמניים  מוצרים משלימים ותוכנות   צילומי מסך והסברים  תוכנת שליטה לכיתה - ראשי   
מגוון לומדות בעברית >  ME אדובי פוטושופ גרסת > ME אדובי אינדיזיין  > ME אילוסטרטור  > Master Collection > פיצול מחשב למספר תחנות > פירוט חבילות > Creative Cloud > Adobe K12 אדובי >  


 

 

 

Adobe Illustrator CS6 ME

 

אדובי אילוסטרייטור בגרסת CS6 - תוכנת חובה למעצבים גרפיים, מצויידת במנוע גרפי חדש Mercury המאפשר עבודה קלה, יציבה ומהירה גם על קבצים גדולים במיוחד.תוכנת Adobe® Illustrator® CS6 מתבססת על המערכת החדשה, Adobe Mercury Performance System, כדי שתוכל לעבוד במהירות וביציבות על קבצים גדולים ומורכבים.


ממשק מודרני ומעודכן מייעל משימות יומיומיות. כלי יצירה מתקדמים מאפשרים לך לבטא את החזון שלך בצורה טובה יותר מבעבר.

 

 

 צח סחר - משווק מורשה של מוצרי אדובי.  לפרטים:  050-2555500

 

תכונות עיקריות

עצב במהירות ובדיוק בתוכנת Adobe® Illustrator® CS6 וספק גרפיקה וקטורית מרשימה עבור כל התקן. התנסה בחופשיות ובטא את החזון היצירתי שלך בעזרת צורות מורכבות, צבעים, אפקטים מורכבים וטיפוגרפיה עשירה - כל אלה מבוססים על מערכת ביצועים רבת-עוצמה.

כלי ציור וקטוריים מתוחכמים
עצב במהירות ובדיוק. צור גרפיקה וקטורית מרשימה עבור כל התקן. בעזרת כלים מדויקים לבניית צורות, מברשות ציור נוחות לשימוש ופקדי נתיב מתקדמים, באפשרותך להתנסות בחופשיות ולבטא את החזון שלך עם צורות מורכבות, צבעים, אפקטים מורכבים וטיפוגרפיה עשירה - כל אלה מופעלים על-ידי מערכת ביצועים רבת-עוצמה.


שילוב עם פתרונות אחרים של Adobe
העבר פרוייקטים בצורה חלקה מעיצוב להדפסה או לפלט דיגיטלי, הודות לשילוב הדוק עם מוצרי Adobe Photoshop‏, InDesign®‎‏, After Effects®‎‏, Acrobat®‎ המובילים בתעשייה ועוד.


Adobe Mercury Performance System
עבוד בצורה מדויקת, מהירה ועם יציבות ללא פשרות גם בקבצים גדולים ומורכבים, הודות לתמיכה מקורית ב- 64 סיביות ב- Mac OS ו- Windows®‎, עם מיטוב של ניצול זיכרון ה-RAM והביצועים הכוללים.


משטחי יצירה מרובים
ארגן והצג עד 100 משטחי יצירה בגדלים משתנים החופפים או נמצאים ברשת. הוסף, מחק, סדר מחדש ותן שם במהירות. שמור, יצא והדפס באופן עצמאי או ביחד.


מעברי צבע ושקיפות
עבוד עם מעברי צבע ישירות על האובייקט -תוך הגדרת הממד של מעברי צבע אליפטיים, עריכת צבעים וכוונון אטימות. באפשרותך גם ליצור מעברי צבע בקווים וברשתות שינוי.


גרפיקה וטקסט ברורים וחדים עבור אינטרנט וטלפונים ניידים
צור ויישר אובייקטים וקטוריים בצורה מדויקת ברשת הפיקסלים של הקובץ לקבלת גרפיקת רשת סיביות נקייה וחדה. השתמש באפשרויות החלקת טקסט עבור מסגרות טקסט נפרדות.


Image Trace
המר בביטחה תמונות רשת סיביות לווקטורים הניתנים לעריכה בעזרת מנוע עקיבה רב-עוצמה. קבל קווים נקיים, התאמה מדויקת ותוצאות אמינות באמצעות פקדים פשוטים ואינטואיטיביים.


ציור פרספקטיבי
השתמש ברשתות פרספקטיבה כדי לצייר צורות וסצינות בפרספקטיבה ליניארית מדויקת של נקודת מגוז אחת, שתיים או שלוש, תוך יצירת מראה של עומק ומרחק מציאותיים.


יצירת תבניות
צור בקלות תבניות וקטוריות מחולקות לאריחים באופן חלק. התנסה בחופשיות בסוגים שונים של תבניות חוזרות שניתן לערוך בכל עת כך שתוכל לשמור על גמישות מרבית.


עריכת מראה בחלונית
ערוך תכונות אובייקטים ישירות בחלונית Appearance, תוך ביטול הצורך בפתיחת חלוניות מילוי, קווים או אפקטים.


תבניות קובצי גרפיקה בתקן התעשייה
עבוד כמעט עם כל סוג של קובץ גרפי — לרבות PDF‏, EPS‏, FXG‏, Photoshop‏ (PSD)‏, TIFF‏, GIF‏, JPEG‏, SWF‏, SVG‏, DWG‏, DXF ועוד.


כלים ליצירה של קובצי Adobe PDF
צור קובצי PDF מאובטחים יותר, מרובי ע
מודים ועשירים בגרפיקה, כאשר שכבות Illustrator נשמרות בהם. שתף קבצים בביטחה עם ספקי שירות, תוך ידיעה ש- Illustrator תומך בתקניWhat's new in Illustrator?

Adobe® Illustrator® CS6 software is powered by the new Adobe Mercury Performance System so you can work with speed and stability on large, complex files. A modern, updated interface streamlines daily tasks. Advanced creative tools enable you to capture your vision better than ever.

Open Ratings Snapshot
See the top new features in Illustrator CS6

See the top new features in Illustrator CS6

Work with precision, speed, and stability on large, complex files with the Adobe Mercury Performance System. Enjoy a new tracing engine, quickly design seamless patterns, and apply gradients to strokes.

Work fast and with rock-solid stability

Work fast and with rock-solid stability

Take advantage of a new performance system with native 64-bit support for Mac OS and Windows® to power tasks that were often impossible, such as opening, saving, and exporting large files and previewing elaborate designs.

Efficiently drive daily tasks and favorite features

Efficiently drive daily tasks and favorite features

Work more efficiently and intuitively with a modern user interface. Familiar tasks are now streamlined, from inline editing of layer names to precise color sampling.